چ. مه 29th, 2024
پنج راه متفاوت سرمایه‌گذاری در املاک مسعود فاطمی در چیتگر

نقش مشاوران املاک در معاملات

جمعیت کمی بیش از است و نرخ بیکاری فقط  است. میانگین ارزش خانه در است که نشان دهنده افزایش در طول سال است. متوسط ​​اجاره بها در است که در چند سال گذشته به طور پیوسته روند داشته است.هنگامی که در مکانی قرار گرفتید که باید روی آن تمرکز کنید، مراحل مختلفی وجود دارد که باید برای شناسایی املاک اجاره ای که ارزش سرمایه گذاری در آنها را دارند انجام دهید. در زیر چند نکته در مورد چگونگی پیدا کردن املاک سرمایه گذاری ارائه شده است، به خصوص اگر به دنبال این هستید.

نقش مشاوران املاک در معاملات

قبل از تعیین اینکه آیا ملک ارزش خرید دارد یا نه، اطلاعات زیادی وجود دارد املاک مسعود فاطمی که باید بدانید. یک مشاور املاک و مستغلات محلی احتمالاً دانش زیادی در مورد منطقه و بازار مسکن محلی خواهد داشت که مخصوصاً اگر در سرمایه گذاری می کنید مفید است. به این ترتیب، پس از شناسایی منطقه ای که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید، پیدا کردن یک مشاور املاک محلی باید اولین کاری باشد که انجام می دهید.مشاوران املاک می توانند اطلاعات ارزشمندی در مورد محله های مورد علاقه شما ارائه دهند .

تاثیر رویدادهای سیاسی بر بازار

تصوری واقع بینانه از قیمت های اجاره در آن مناطق به شما ارائه دهند. آن‌ها باید شبکه‌های محلی داشته باشند که دسترسی آنها به سایر عوامل را فراهم می‌کند و پیدا کردن املاکی را که ممکن است به آن‌ها علاقه دارید آسان‌ تر کند.عمده فروشان افرادی هستند که ملکی را به قصد فروش آن به دیگری خریداری می کنند. آنها منبع بسیار خوبی برای یافتن املاک اجاره ای خوب هستند زیرا آنها همیشه به دنبال معاملات هستند و دانش زیادی از بازار دارند.در اصل، عمده فروشان بیشتر کارهای سنگین را برای شما انجام می دهند.

تاثیر رویدادهای سیاسی بر بازار

آنها در حال انجام تمام تحقیقات در مورد املاکی هستند که ارزش ارائه می دهند و آنها را با قصد فروش آنها نمی خرند مگر اینکه از سرمایه گذاری مطمئن باشند.شما می توانید با یک جستجوی ساده یا از طریق شبکه سازی با سایر سرمایه گذاران املاک و مستغلات، عمده فروشان را پیدا کنید.بیشتر املاک اجاره ای قرار است درخدمات لیست فهرست شوند، که وب سایتی است که نمایندگان املاک از آن برای فهرست کردن املاک استفاده می کنند. با این حال، بسیاری از املاک اجاره ای نیز وجود دارند .

تکنولوژی و نوآوری

می‌توانید این موارد را با جستجو در وب‌ سایت‌های لیست اجاره مانند پیدا کنید.این وب سایت ها دارای داده های زیادی هستند که می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید، مانند قیمت اجاره و ضریب اشغال یک منطقه خاص آنها همچنین نقشه هایی دارند که به شما نشان می دهد مکان های اجاره ای در کجا قرار دارند.نتایج موتورهای جستجو را کاوش کنید یک منبع عالی برای یافتن املاک اجاره ای است. شما می‌توانید یک جستجوی ساده برای املاک اجاره‌ای در انجام دهید و فهرستی از را که فهرست‌های اجاره‌ای دارند .

تکنولوژی و نوآوری

همچنین می توانید به دنبال املاک عادی برای فروش در محله های مختلف بگردید که بتوان آنها را اجاره داد.اگر چه نکات قبلی برای یافتن املاکی که می‌توانید بخرید و اجاره کنید بسیار مفید خواهد بود، اما در زیر چند نکته در مورد چگونگی تشخیص اینکه آیا آن املاک ارزش پول مورد نیاز برای سرمایه‌ گذاری را دارند، آورده شده است:به طور کامل تحقیق کنید: این را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد. شما باید کاملاً مطمئن باشید که ملک مورد نظر شما یک سرمایه گذاری خوب است .

خط آخر

این به این معنی است که دقت لازم را انجام دهید و در مورد چیزهایی مانند قیمت اجاره، نرخ اشغال، و میانگین بازده اجاره در منطقه تحقیق کنید. همچنین باید در محله تحقیق کنید. عواملی مانند میزان جرم و جنایت، مدارس، وامکانات اطراف همگی بر توانایی شما برای یافتن تأثیر می‌گذارند گزینه های تامین مالی را بررسی کنید: اگر ملک اجاره ای از می خرید، به احتمال زیاد نیاز به گرفتن وام دارید. این می تواند یک فرآیند دشوار باشد، اما مختلف صحبت کنید و قیمت ها را دریافت کنید تا ایده خوبی از آنچه با آن کار می کنید داشته باشید.

قطعا قابل انجام است. با وام دهندگان بر هزینه های خود نظارت کنید: زمانی که ملکی را اجاره می کنید، هزینه های خاصی وجود دارد که باید آنها را پوشش دهید. اینها می تواند شامل هزینه هایی مانند تعمیرات، هزینه های مدیریت دارایی و مالیات باشد. مطمئن شوید که بالشتکی در بودجه خود برای پوشش این هزینه ها دارید.فراموش نکنید که بیمه صاحبان خانه را در نظر بگیرید: این یکی دیگر از هزینه های مهم است که باید در هنگام اجاره ملک در نظر بگیرید. شما باید بیمه ای بخرید که املاک اجاره ای شما را پوشش دهد.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *